Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

už se těším

Hanka 09.11.2019
Včera jsem zahlédla vaše video ze zkoušky na vánoční koncerty.Tu písničku od vás znám z loňska,tak jsem ráda že necháte kromě nových písniček i ty,které se líbily v minulosti.Nevíme,které,ale o to je to vždycky napínavější.Těším se na oba koncerty v Bydžově!

Re: už se těším

Honza 10.11.2019
Milá Haničko,
říkáte to přesně. Protože vánoční repertoár se hraje pouze v prosinci, hodně písniček zůstává z minulých let. Máme ale každoročně i několik novinek. Věříme, že ty letošní Vám udělají radost a také se moc těšíme na každý koncert i Vaši návštěvu.

video Hej, sokoli!

Pavel Klicpera 02.11.2019
A Honza Filip byl můj učitel zpěvu v Chlumci nad Cidlinou v roce ... hmmmm... 1971... je stále stejnej !!! :-)

Re: video Hej, sokoli!

Honza 03.11.2019
Nazdar Pavlíku,
to nám to letí co? Ale muzika je pořád ta nejkrásnější zábava!!!

Já vám také děkuji za Karla Gotta.

Hana 05.10.2019
Já vám také děkuji za Karla Gotta. Krásně jste vystihli,že hudba nemá hranice a že kdo umí,tak prostě umí. Oba Jarmarky mají něco do sebe.Vaše podání je mi bližší,ale obsahově teď hodně koresponduje s děním kolem Gotta. H. Koutecká

Re: Já vám také děkuji za Karla Gotta.

Honza 06.10.2019
Milá Haničko,
na tuhle píseň jsme se chystali dlouho, vycházeli jsme z pojetí Simona a Garfunkela. Text Zdeňka Borovce o mrtvém milenci, který se vrací ze záhrobí ke své lásce na jarmark ve Scarborough je přímo magický.
Děkujeme.

KG

Petr 03.10.2019
Dobrý den, u některých folkařů mi vadí přezíravost, s jakou hodnotí jiné žánry, nebo jak si hrají div ne na svědomí národa a často mají starosti sami se sebou. Mohl by o tom vyprávět Nohavica i právě zesnulý K. Gott. Proto vám chci poděkovat za váš přístup. Je vidět, že vám jde především o muziku a posluchače a že když někdo umí, uznáváte to bez výhrad. Děkuji. Petr Havlík

Re: KG

Honza 03.10.2019
Ahoj Petře,
máme se pořád co učit, napříč žánry. To je na muzice to nejkrásnější.
Děkujeme!

Kantorům

Markéta Ježková 15.09.2019
Milí Kantoři, jste špičkou ve svém oboru! Sleduji vaše hraní v podstatě již od dětství, ale až nyní mě k poslechu vaší hudby přivedl můj muž / Pepa/ Jsem mu za to vděčná, protože mi otevřel dveře k tomu nejlepšímu co se u nás hraje! /techno mě nebaví.../ Oslovily mě krásné písničky, čistě zazpívané, s vnitřní energií a českými povedenými texty...navíc s pestrou škálou nástrojů, které pomalu mizí a nikdo už na ně nehraje... chodím po různých akcích a setkávám se s muzikanty, ale tohle nemá obdoby! Navíc ještě nepůsobíte jako hvězdy, ačkoli nárok byste na to dozajista měli! Upřímně děkujeme za to, že jste, že vás máme a nedáme!! Markéta Ježková z Liberce. ♥️
/ Včera v Hrádku jsme si vás krásně vychutnali !!/Ahoj zase někdy na vašem hraní!!!
Jo, a pozdravujte Jindru Honzíka, výborně moderuje, je vtipný a originální!! Zaslouží si též velkou pochvalu!!

Re: Kantorům

Honza 16.09.2019
Milá Markétko,
Váš vzkaz se čte jako balzám. Každé setkání s tak srdečnými a čistými lidmi, jako jste Vy a Pepa, to je očistná lázeň. Moc děkujeme za dlouhotrvající přízeň. Jindrovi Váš vzkaz vyřídíme, bude mít radost. Mějte se krásně a zase někdy brzy na shledanou! Máme Vás rádi!!!
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední vánoční CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Naším nejnovějším počinem je 13. řadové album, které vyšlo 12. 12. 2018. Jmenuje se Hej, sokoli! a obsahuje 13 písňových novinek, tentokrát hlavně z oblasti keltského folku. Ať se Vám líbí!

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363
kantori-folk@email.cz