Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

Re: Gratulace 70

Jindra 09.03.2020
Děkuji, moji Kantoři :-)

Kantori

Krebs 27.01.2020
Country radio mi bezi furt doma i v aute a tak muzu rict ze ta hodka s vami byla jedna z nejlepsich co jsem tam slysel s pohodovym povidanim i paradni muzikou

Re: Kantori

Honza 27.01.2020
Vážený pane Krebsi,
děkujeme za milý vzkaz, v 50-tém roce naší existence se to moc hezky čte.
Mějte se krásně!!!

frajeři!

Jura 26.01.2020
Hele, já nebudu moc hodnotit to Country Radio, který se vám fakt povedlo, ale chci něco jinýho - dělám zvukaře u jednoho věhlasnýho uskupení u nás na jihu, ale V ŽIVOTĚ jsem nezažil, aby se o mě někdo někde zmínil natož mě chválil. Přitom každej ví, že zvukař může všechno zachránit a nebo pohřbít. Jste frajeři, že si toho svýho takhle hýčkáte a berete ho jako plnohodnotnýho člena kapely. Závidím mu! Jsem rád, že jsem vás slyšel.

Re: frajeři!

Slávek 27.01.2020
Já si toho taky vážím

Re: frajeři!

Honza 27.01.2020
Ahoj Juro,
já jsem ještě zažil éru v 70-tých létech minulého století, kdy zvukaře dělal každý, kdo sehnal peníze na nákup aparatury. Podle toho to někdy vypadalo. O to víc si vážíme těch dobrých a to je právě Slávek. Nejen že umí, ale vozí nás i na štace a je pohodovej. Ať se Ti daří čím dál líp a ať si to uvědomí ti, pro které děláš!!!

Country rádio

Jarmila 26.01.2020
Vaše vysílání bylo úžasné, úžasná, úžasné!!! Děkuji.

Re: Country rádio

Honza 27.01.2020
Milá Jarmilko,
moc děkujeme, děkujeme, děkujeme. Mějte se krásně!!!

srdcem v country

Wabi 26.01.2020
Nejdřív sem si říkal: co ty pohledávaj na Country rádiu, ale sorry, moc sem se splet!!! Vaše muzika byla i country a hlavně byla super. I to vaše vyprávění. Smekám širák, bardi!!!

Re: srdcem v country

Honza 27.01.2020
Ahoj Wabi,
ona ta country i folk má stejné kořeny a to je dobře.
Moc děkujeme za milý vzkaz.
<< 8 | 9 | 10 | 11 | 12 >>

Přidat nový příspěvek

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední vánoční CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Dalším počinem je 13. řadové album, které vyšlo 12. 12. 2018. Jmenuje se Hej, sokoli! a obsahuje 13 písňových novinek, tentokrát hlavně z oblasti keltského folku. Nejnovějším přírůstkem v naší diskografii je 14. řadové album Budem zpívat dál, které vyšlo k jubileu 50 let Kantorů 7. 10 2020. Obsahuje opět 16 kapelních novinek. Ať se Vám líbí!

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363
kantori-folk@email.cz