Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

Pohlazení

Sylva, Praha 8 16.07.2010
Takováhle muzika je v dnešní době jako pohlazení, při začátku balady o Paddym mi z toho hlásku i krásného stromu běhali po těle mravenci... Držím Vám palce, obdivuji Vás a přeji vše nejlepší k narozeninám. S.L.

skanzen

E.Mašková 16.07.2010
můžete mi prosím sdělit,jestli je ten skanzen, co jste tam natáčeli tu písničku PROČ BYSME VESELÍ NEBYLI přístupný i pro veřejnost?Děkuji a přeji hodně zdraví k vašemu krásnému výročí.Eva

Re: skanzen

J.Honzík 16.07.2010
Ano, skanzen je přístupný a je opravdu půvabný. Pořádají se tam i zajímavé akce. Doporučuji se podívat na: www.villanova.cz

Jarmark ve Scarborough

Tomáš Nešleha 14.07.2010
Dobrý den,

marně už dlouho sháním text tétéo skladby. Můžete mi ho prosím poslat na adresu tomasnesleha@seznam.cz?

Děkuji

Tomáš Nešleha

Re: Jarmark ve Scarborough

J.Honzík 14.07.2010
Tomáši, všechny texty jsou na tomto webu na stránce DISKOGRAFIE (u každého titulu dole ve formátu DOC). Zdraví JiH

Mám radost, že jsem se mýlil!

Jiří Šulc, Praha 5 14.07.2010
Na Kantorech jsem vyrůstal (Porty atd.) a myslel jsem, že už dávno zanikli. A oni ne! A bude jim 40! Tak se omlouvám za ten pesimismus a URČITĚ si Vás někde vyčíhám!!! A gratuluju z celého srdce! Jorge

Pozdrav

Bohdanka Lányová 12.07.2010
Zdravím Kantory a přeji vše NEJ ke krásnému jubileu! Na Vaše DVD se moc těším a také někdy zase na nové CD - už jste docela dlouho nic nevydali :-(

Paddy

Petr Kavka 11.07.2010
Ta balada o Paddym je skvělá a ten strom taky! PK

Těším se na DVD

Jana 11.07.2010
Písničky Kantorů mě vždycky pohladí po duši. Blahopřeji ke 40. narozeninám a těším se na DVD. Jana
<< 87 | 88 | 89 | 90 | 91

Přidat nový příspěvek

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední vánoční CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Dalším počinem je 13. řadové album, které vyšlo 12. 12. 2018. Jmenuje se Hej, sokoli! a obsahuje 13 písňových novinek, tentokrát hlavně z oblasti keltského folku. Nejnovějším přírůstkem v naší diskografii je 14. řadové album Budem zpívat dál, které vyšlo k jubileu 50 let Kantorů 7. 10 2020. Obsahuje opět 16 kapelních novinek. Ať se Vám líbí!

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363
kantori-folk@email.cz