Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

vše nejlepší!

Richard 28.02.2011
Vážený pane kapelníku, u příležitosti vašich narozenin Vám gratuluji k takové kapele.
Vážení KANTOŘI, gratuluji Vám k takovému kapelníkovi.
Přeji Vám vše nejlepší
Richard Lébl

Re: vše nejlepší!

Honza Filip 28.02.2011
Díky a hlavně NA ZDRAVÍ!!!

Blahopřání

J. a J.Šálkovi 27.02.2011
Všechno nejlepší, vážený pane Filipe, k Vašim narozeninám. Ať Vám i nadále dělá radost Vaše krásná muzika i náš potlesk. Jana a Jiří Šálkovi

Re: Blahopřání

Honza Filip 28.02.2011
Moc děkuji a dám si sklenku na naši i Vaši společnou radost!!!

to se mi líbí

Honza 25.02.2011
Přiznám se že folk není můj šálek čaje. Aspoň v podobě,jakou má naše tzv.folková scéna. Připadá mi to někdy neupřímné a vykalkulované a hlavně hudebně nezajímavé a většinou i špatné. Autorsky i interpretačně. Jako by si někteří řekli "S tím, co umím, nemám v "normální" hudbě šanci, budu dělat folk". A tak jsem vždy potěšen, když objevím výjimku. V Kantorech jsem ji objevil. Zdánlivě jste vsadili na jistotu (lidové písně), ale počínaje výbornými texty přes unikátní aranžmá až po precizní interpretaci je pro vás ta jistota pěkně lopotná a pro posluchače objevná. Děkuji vám za to a přeji hodně štěstí. Jan "Jeff" Sotona

Re: to se mi líbí

Honza Filip 27.02.2011
Honzo,
s folkem je to stejné, jako s jinými žánry. Všude se najde pár lidí, kteří um nahrazují poklonkováním mocipánům. Jsem rád, že KANTOŘI se nikdy k takovým praktikám nesnížili. Sice tím pádem nepatří do žádné všemocné "stáje", ale o to cennější je pak přízeň publika. Posluchači, zaplať Pán Bůh, nejsou slepé a hluché stádo. Za to i Tobě děkujeme a měj se krásně! Ať žije tvůrčí svoboda a nezávislost!

vánoční písničky

Libor Mansfeld 21.02.2011
Vážení Kantoři,loni jsem Vás slyšel poprvé v životě na vánočním koncertě v Hradci a všichni,kdo jsme tam byli ,si odnesli krásné dojmy.Asi jste to poznali,když jste museli několikrát přidávat a potlesk neustával...
Proto jsem rád,že své písničky vydáte na DVD a ještě k tomu s tak krásnými obrázky,jak lze z dosud známých náznaků usoudit.Myslím si,že takové záležitosti na našem trhu chybí a přeji Vám,ať se Vám dílo podaří.I v našem zájmu.
S úctou L. Mansfeld,Hradec Králové

Re: vánoční písničky

Honza Filip 21.02.2011
Libore, děkujeme za přání a podporu. Zatím zjišťujeme, že v našem Královéhradeckém kraji je tolik skvostů - od přírody po betlémy - že bude problém, co na novém DVD zachovat a co (s těžkým srdcem) oželet.

poklona

Soňa Provazníková, Jiří Uhlíř 13.02.2011
Na fotkách působíte navzdory kostýmům jako hrozně moc skromní až nenápadní lidičkové, ale když začnete zpívat, jde chvílemi člověku mráz po zádech a celým tělem projíždí rytmus vašich brilantně ovládaných nástrojů. To dokáží jen velcí muzikanti. Skládáme vám tímto poklonu a přejeme hodně posluchačů. S+J

Re: poklona

Honza Filip 15.02.2011
Milá Soňo a Jiří,
děkujeme za poklonu, jsme rádi, že Vás naše hudba oslovuje. My se řídíme tím, že by nás to, co děláme, mělo především bavit. Zatím nás to baví moc a jsme jako kamarádi dobrá parta. Mějte se krásně!!!
<< 77 | 78 | 79 | 80 | 81 >>

Přidat nový příspěvek

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední vánoční CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Dalším počinem je 13. řadové album, které vyšlo 12. 12. 2018. Jmenuje se Hej, sokoli! a obsahuje 13 písňových novinek, tentokrát hlavně z oblasti keltského folku. Nejnovějším přírůstkem v naší diskografii je 14. řadové album Budem zpívat dál, které vyšlo k jubileu 50 let Kantorů 7. 10 2020. Obsahuje opět 16 kapelních novinek. Ať se Vám líbí!

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363
kantori-folk@email.cz